Vakantie uitje BushcraftĀ
Leer overleven in de natuur!
Vakantie-uitje Almere
Leer vaardigheden die je nodig hebt om te overleven in de natuur, zoals water filteren, een schuilplek maken en een vuurtje stoken. Je weet straks alles wat je nodig hebt om te overleven.
Overleven in de natuur
Een ervaren outdoorbegeleider leert je navigeren, water filteren en zelf brood bakken boven je eigen kampvuur. En maak kennis met de regel van 3, een belangrijk hulpmiddel voor bushcrafters!

Vakantie-uitje BushcraftĀ
Vrijdag 25 april & 2 mei
14,50 p.p.
vanaf 8 jaar
3 uur
Geen minimumaantal
Leerzaam vakantie-uitje
Tijdens de Bushcraft leer je vaardigheden die je nodig hebt om te overleven in de natuur: hout verzamelen, kampvuur maken, schuilplek bouwen, waterfilter maken, met een kompas schatzoeken. Je maakt zelf deeg en bakt brood; heerlijk met de hotdogs die je boven het vuur hebt verwarmd.
Ā
Een uitje vol spannende uitdagingen en avonturen.
Ā
Ā
Nagenieten bij het kampvuur
Ā Je leert samen alle technieken van het bushcraften om uiteindelijk een lekker broodje te eten onder je eigen shelter.
Ā
Vakantie-uitje vol plezier
Het vakantie-uitje Bushcraften wordt ondersteund door een outdoorbegeleider, die rekening houdt met de leeftijd van de deelnemers en met de weersomstandigheden.Ā Zo heeft iedereen plezier!
Ā
Boeken en beschikbaarheid
Of kies een van onze andere agenda-uitjes…
Naast het slaan van een goede bal, wordt je ook uitgedaagd met andere speelse opdrachten. Een heerlijk uitje met het gezin!Ā
Heerlijk naar buiten in de meivakantie. Geniet van de leukste outdoor avonturen, zoals bushcraft, boogschieten, survival en nog veel meer. Iedereen kan meedoen!Ā
Spetterend evenement vol outdooractiviteiten voor jong en oud, heerlijk eten en drinken en volop gezelligheid en vermaak. Een fantastisch uitje voor het gezin en vrienden! Ā Ā
Je gaat met je vader op een spannende expeditie in ons outdoorpark, op zoek naar een schat. Neem je broertjes, zusjes, moeder, omaās, opaās mee zodat ze kunnen helpen.Ā